CELOMED – gynekologická ambulance a lékařská poradna (Postřelmov)

Pečujeme o Vaše zdraví

Provozujeme gynekologickou ambulanci.

  • Tovární 501
  • Postřelmov
  • 789 69
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Lékařská poradna online a gynekologická ambulance

V centru zdraví a prevence CELOMED poskytujeme lékařskou péči v podobě interní a gynekologické ambulance. Vyšetření a zákroky můžete absolvovat v obcích Zábřeh, Postřelmov a Štíty. Provoz zajišťují zkušení lékaři, specialisté na oblast gynekologie a porodnictví.

Naše gynekologická ambulance nabízí tradiční služby tohoto typu medicínského zařízení. Rádi pro vás zajistíme předporodní a poporodní péči. Provádíme ultrazvukové 3D vyšetření, věnujeme se léčbě neplodnosti a poskytujeme odborné poradenství v oblasti gynekologie a porodnictví.   

Využít můžete naši lékařskou poradnu online na webových stránkách společnosti. Lékařská poradna online je zaměřena nejen na gynekologii a porodnictví, ale také na přístupy celostní medicíny.  

Nabízíme služby alternativní medicíny a přírodní produkty

Součástí služeb našeho centra jsou také postupy alternativní medicíny. Provádíme léčbu v podobě akupunktury, vycházející z tradiční čínské medicíny. Využíváme moderní vybavení, jakou jsou diagnostické přístroje SUPERTRONIC nebo SENSITIV IMAGO. Součástí naší nabídky léčebných služeb jsou také masáže, počítačové vyšetření chodidel či světelná terapie.

Využít dále můžete náš internetový obchod, v kterém nabízíme přírodní produkty. V jeho sortimentu objevíte čaje, doplňky stravy, kosmetiku i literaturu o přírodní léčbě.

Náš Klub Energy pro vás také pravidelně pořádá přednášky, kurzy a školení zaměřené na zdraví a osobnostní rozvoj.

Otevírací doba

  • Út 12:3017:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.