CELOMED – gynekologická ambulance a lékařská poradna (Štíty)

Pečujeme o Vaše zdraví

Provozujeme gynekologickou a interní ambulanci.

  • nám. Míru 57
  • Štíty
  • 789 91
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Interní a gynekologická ambulance

Hledáte spolehlivou lékařskou péči v podobě interní a gynekologické ambulance? Kontaktujte nás. Vyšetření a zákroky můžete absolvovat v obcích Zábřeh, Postřelmov a Štíty. Provoz zajišťují specialisté na oblast gynekologie a porodnictví.

V naší gynekologická ambulanci si můžete objednat předporodní a poporodní péči. Provádíme ultrazvukové 3D vyšetření, věnujeme se i léčbě neplodnosti.

Kromě interní a gynekologické ambulance můžete využít i naši lékařskou poradnu online. Nebo si objednat něco ze zelené lékárny Pampeliška a vyčistit své tělo přirozeně a jednoduše. Ale třeba vás zaujmou i přírodní produkty z našeho internetového obchodu nebo členství v Klubu Energy, kde se dozvíte vše o filosofii a výrobcích firmy Energy.

Lékařská poradna online

Lékařská poradna online je zaměřená nejen na gynekologii a porodnictví, ale také na postupy celostní medicíny. Stačí napsat svůj dotaz přes formulář na našich webových stránkách.

Případnou léčbu můžete zahájit téměř okamžitě, protože si z našeho e-shopu snadno objednáte preparát, který vám lékař doporučil. Nebo třeba celý komplex léčiv. Důvěřujte našim více jak 20letým zkušenostem z oblastí fytoterapie, přírodní kosmetiky či přístrojů pro léčebnou fyzikální terapii.

A co významného pro vás z nich vplývá? Nejlepších léčebných výsledků můžete dosáhnout spojením klasické a alternativní medicíny. Naši lékaři sledují obě oblasti pozorně a všechny své poznatky využívají v doporučeních pro vaši léčbu.

Otevírací doba

  • Po 13:3017:30
  • Út 8:0012:00
  • Máme právě otevřeno

  • V úterý interna, každé druhé úterý!!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.